Základní škola Chotěboř, Smetanova

5. A - Spaní ve škole

Dne 20. 6. 2018 jsme se sešli u školy, abychom zde přespali. Odnesli jsme si všechny věci na pavilon a dali jsme si  v kuchyni večeři. Potom jsme si upekli buchty a muffiny na ráno na snídani. Zahráli jsme si různé hry a dívali jsme se na fotky z 1. třídy a na pódiové hry z roku 2015. Kdo se nechtěl dívat na film, mohl hrát různé hry nebo jít spát. Ráno jsme si sbalili spacáky a karimatky a šli do kuchyně. Po snídani jsme umyli nádobí a odešli jsme do naší třídy.                                                                                           Pavel Kadlec

 

Ve středu 20. června se celá naše třída sešla před školou, kde už na nás čekala paní učitelka. Odnesli jsme si věci do prvního patra pavilonu a postupně jsme se přesunuli do kuchyňky, kde na nás už čekala večeře v podobě pizzy. Po večeři jsme si po skupinkách upekli buchty nebo muffiny k snídani. Uklidili jsme po sobě a šli jsme hrát hry. Pak nás paní učitelka zavolala do třídy a pouštěla nám fotky z 1. a 2. třídy. Byla to velká legrace. Pouštěli jsme si také pódiové skladby z roku 2015, při kterých jsme si společně zatančili. Některé děti si šly pak lehnout, některé se dívaly na Simpsnovy a některé si hrály hry. Asi v 11hodin nás paní učitelka zahnala do spacáků. Ráno jsme sbalili věci a šli do kuchyně na buchty a muffiny. Moc jsem si to užila.                                  Jasmínka El Sayed

 

Ze středy na čtvrtek jsme spali ve škole. Nejprve jsme se sešli před školou a nanosili jsme si věci do prvního patra. Poté jsme šli do kuchyňky, kde jsme si dali pizzu a upekli buchty ke snídani. Zahráli jsme si také hru s moukou - ukrajovali jsme nožem z kopečku mouky a komu spadla mincez vršku, musel ji vylovit pusou a byla jeho. Když jsme se vrátili do prvního patra, hráli jsme různé hry a povídali jsme si. Potom nás paní učitelka vzala do třídy a pouštěli jsme si na interaktivní tabuli fotky z 1. třídy a dost jsme se u toho nasmáli. Pak jsme si připomněli pódiové hry z roku 2015 a někdo u toho tantaké tančil. Kdo chtěl, mohl se potom dívat na film Simpsnovi ve filmu, některé děti hrály hry a některé šly spát. Noc byla rušná. Ráno jsme si sbalili věci a šli se nasnídat. Moc jsem si to užila!                                                                                                                                                                       Áďa Hyršová

 

Dne 20. 6. 2018 jsme se sešli před školou. Všichni jsme si nechali věci na pavilóně a šli do kuchyně na pizzu a upekli jsme muffiny a buchty k snídani. Šli jsme zpátky do 1. patra a kluci pustili nudný film Simpsnovi. Pak ho ale vypnuli a každý si dělal svou věc. Já jsem ležel vedle Adama, Matyáše, Honzy, Míši, Terky a Natky. Občas jsme zlobili, tak nám naše paní učitelka i paní asistentka musely vynadat. Ráno jsem byl strašně unavený, protože jsme vůbec nespali (i teď jsem unavený). Mně se to přespání moc nelíbilo (spíš 50/50).                                                                                                                                                                 Korey Sturt 

 

 

KALENDÁŘ

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

PLÁNOVANÉ AKCE

Žádné události

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

Dnes137
Včera279
Tento týden1825
Tento měsíc6710
Celkem612214